Bugun...
Bizi izleyin:Eskişehir’de Hayati İnanç söyleşisine yoğun ilgi

Tarih: 17-10-2021 19:00:00 + -


OSMANLI Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen araştırmacı yazar-avukat Hayati İnanç’ın ‘Can Veren Pervaneler’ konulu söyleşisine Eskişehirliler yoğun ilgi gösterdi.


Eskişehir’de Hayati İnanç söyleşisine yoğun ilgi

OSMANLI Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen araştırmacı yazar-avukat Hayati İnanç’ın ‘Can Veren Pervaneler’ konulu söyleşisine Eskişehirliler yoğun ilgi gösterdi.

Araştırmacı yazar-avukat Hayati İnanç, Osmanlı Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı tarafından bir düğün salonunda düzenlenen söyleşide davetlilerle buluştu. Etkinliğe AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, Osmanlı Ocakları İl Başkanı Esat Demirtaş ile çok sayıda kişi katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Osmanlı Ocakları kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, zalimlerin karşısına dikilecek Osmanlı torunlarının olduğunu herkese göstermeleri gerektiğini belirterek, şunları söyledi:

“2005 yılında bize ‘Başınızdan aşağıya kaynar sular dökenler’ dediler bize. Daha henüz Osmanlı adında bir kurum, bir dernek, bir bakkal dahi yoktu. ‘Ayağınızı denk alın’ dediler bize. ‘Size bu derneği, teşkilatı kurdurtmayız’ dediler. Biz Osmanlı medeniyetçiliğini esas almışız. Bu ruhu yaşamak istiyoruz. Vallahi vaz geçmeyiz. Erzurum’da kurulan bu yapıyı Allah’a yemin olsun dünyanın her yerine götüreceğiz. Çünkü Osmanlı coğrafyası buna muhtaç. Çünkü mazlumların umudu var. Çünkü zalimlerin karşısına dikilecek Osmanlı torunlarının olduğunu herkese göstermemiz lazım. Bizler için kefen giymiş bir lider var. Biz de kefenli liderin kefenli askerleriyiz. Bizim Cumhuriyetle, Atatürk’le, Alevilerle, solcularla, şu partiyle, bu partiyle, bizler siyaset üstü bir kurumuz. Vallahi CHP’li kardeşlerimiz de bizim kardeşlerimizdir. Aynı vatandaşız. Aynı ırzı can etmiş, cephede savaşmışız. Şimdi batı lobisinin iki kumpaslarıyla birbirimize mi düşeceğiz. Asla düşmememiz gerekir. MHP’li kardeşlerimiz de bizim namus ortağımızdır. Cumhur ittifakının neferledir. Millet ittifakının neferleri de bizim kardeşlerimizdir. Tabi ki her ölçüde biz ayrımcılık yapmadan, hiç kimseyi öteki görmeden yaratılanı yaradan da ötürü seveceğiz. Onların temel etnik kimliklerini, onların bütün anayasal hak ve hürriyetlerini biz muhafaza edeceğiz”

‘200 BİN KİŞİLİK SOSYAL MEDYA ORDUMUZ VAR’

Osmanlı Ocakları İl Başkanı Esat Demirtaş ise, 200 bin kişiden oluşan sosyal medya ordusuyla 2023 seçimlerine hazırlandıklarını belirterek, “Sosyal medyada 200 bin kişilik ordumuzun ben yönetimindeyim. Sizin bilmediğiniz bir sosyal medya savaşı da veriyoruz. Bunu bilmenizi istiyorum. Orayı biz yönetiyoruz artık. Herkesin elinden aldık. Her gece 200 bin kardeşimle beraber gece 23.00’e kadar ailemden uzak kalma pahasına bir odaya çekilip bir mücadele veriyoruz. Ne mücadelesi veriyoruz biliyor musunuz? 2023 mücadelesi veriyoruz. Çünkü o günü almalıyız. O gün bizim günümüz. Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar bu davanın başına, ümmetin başına getirmeye, onu lider yapmaya ve Devlet Bahçeli ile beraber bu ülkeyi tekrar yönetmek için, yönettirmek için onların önünde ordu olmaya kefenli liderin, kefenli askeri olmaya ant içtik” diye konuştu.

Konuşmaların ardından araştırmacı yazar-avukat Hayati İnanç, ‘Can Veren Pervaneler’ konulu söyleşine geçildi. Çok sayıda davetli İnanç’ı dinlerken yoğun ilgi gösterdi.

 

 

 
Kaynak: DHA

Bu haber 4276 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Yerel Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
4249 Okunma
4245 Okunma
4244 Okunma
4242 Okunma
4241 Okunma
4240 Okunma
4239 Okunma
4239 Okunma
4239 Okunma
4238 Okunma
4261 Okunma
4261 Okunma
4260 Okunma
4259 Okunma
4258 Okunma
4257 Okunma
4256 Okunma
4256 Okunma
4256 Okunma
4255 Okunma
4844 Okunma
4760 Okunma
4733 Okunma
4610 Okunma
4581 Okunma
4572 Okunma
4552 Okunma
4538 Okunma
4526 Okunma
4517 Okunma
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
 • YAZARLAR
FOTO GALERİ
 • Manken
  Manken
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI